Kuratorium Oświaty w Szczecinie

Informacja o konkursie „Wsparcie tworzenia szkół ćwiczeń w ramach Działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty”

Szanowni Państwo

Prezydenci, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie, Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych

z terenu województwa zachodniopomorskiego,

 

Zachodniopomorski Kurator Oświaty informuje o ogłoszeniu w dniu 30 kwietnia 2018 r. konkursu nr POWR.02.10.00-IP.02-00-005/18 Wsparcie tworzenia sieci szkół ćwiczeń w ramach działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty.

 

Beneficjentem projektów w ramach ww. konkursu mogą być podmioty  publiczne będące organami prowadzącymi (z wyłączeniem szkół prowadzonych przez ministrów) szkoły  realizujące podstawę programową kształcenia ogólnego  z wyłączeniem szkół dla dorosłych.

 

Termin naboru wniosków - od 4 czerwca 2018 r. do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na dofinansowanie projektów w niniejszym konkursie.

 

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące konkursu, w tym regulamin oraz załączniki do niego są dostępne na stronie: https://efs.men.gov.pl/ogloszenia-nabory/wsparcie-tworzenia-sieci-szkol-cwiczen-szkoly-cwiczen 

 

 

Zachodniopomorski Kurator Oświaty

   Magdalena Zarębska-Kulesza

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Proszę pamiętać, że zawsze można zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności.

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.